Kapat

Biz Sizi Arayalım

Hata oluştu! Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz...
İsteğiniz başarıyla iletildi.
Teşekkürler.
ALTIN BİR YAŞAM

Hayatın tüm renklerini harmanlayıp, beklentilerin sonsuz kapılarını ardına kadar aralayan, çağdaş mimarinin düşlerle vücut bulduğu; kalitenin, konforun, eğlencenin ve modern kent yaşamının tüm ayrıcalıklarının sunulduğu, tasarım harikası eşsiz bir proje PASHADOR.
70.000 m2’lik inşaat alanında 10.000 m2’lik yeşil alanı bulunan 204 konut kapasiteli Pashador; içinde spor alanlarından çarşıya, kafeteryalardan dinlenme alanlarına, açık ve kapalı geniş otoparklardan, yüzme havuzlarına kadar uzanan zengin yaşam olanaklarıyla, ihtiyacınıza göre 1+1’den 4+1’e kadar alternatif daire seçenekleriyle sizi hayallerinize çağırıyor.

Pashador’un hemen altında yer alan özel alanda, dünyaca ünlü markalara komşu olacak; kafeteryalar, spor alanları, yüzme havuzları ve çeşitli sosyal olanaklarla sağlık dolu güzel vakitler geçirebileceksiniz. Keyifle yaşamanın farkı fotoğraflarınızda mutluluk karelerine dönüşecek.

İstanbul’da alıp başınızı dinlenmek için gittiğiniz kıyılara artık evinizden bakabileceksiniz. Haliç’in altın sularının içinde düşlere davetliyken, Marmara’nın ufkuna ve Adalar’ın manzarasına dalıp gideceğiniz eşsiz bir yaşam Pashador’da hayat buluyor. Baştan sona İstanbul’u kucaklayacağınız Pashador, günün başlangıcından bitişine sizi muhteşem bir panoramayla karşılayacak.

Mutlu İnşaat Mes Turkuaz Baumann Teknik
Pashador
Pashador