Kapat

Biz Sizi Arayalım

Hata oluştu! Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz...
İsteğiniz başarıyla iletildi.
Teşekkürler.
SOSYAL YAŞAM

Pashador’un hemen altında yer alan özel alanda, dünyaca ünlü markalara komşu olacak; kafeteryalar, spor alanları, yüzme havuzları ve çeşitli sosyal olanaklarla sağlık dolu güzel vakitler geçirebileceksiniz. Keyifle yaşamanın farkı fotoğraflarınızda mutluluk karelerine dönüşecek.


  • PAŞA PAŞA SPOR YAPIN    Her adımda sağlıklı bir yaşam bulacağınız Pashador'un spor alanlarında yaşayacağınız tatlı yorgunluk, size gelecek sağlıklı günlerin habercisi olacak. Sporun heyecan dolu dünyasında, paşa gönlünüz hep kazanan tarafta yer alacak. Pashador'un yüzme havuzuyla eşsiz anlarınızı mavinin en güzel tonlarıyla süsleyeceğiz.
  • HAYALERİNİZ EVİNİZİN ALTINDA    İstediğinizde anında ulaşabileceğiz Pashador'da alışveriş keyfi bir başka çıkacak. Dünyaca ünlü markaların son moda ürünlerine ulaşacak, attığınız her adımda farkı hissedip aradıklarınızı bulmak için çok uzaklara gitmeyeceksiniz. Kafeteryalar ve restoranların yanı sıra çiçekçiden kuru temizlemeye, sinema salonundan bankaya, bir dünya ayrıcalık burada sizleri bekliyor olacak.
  • METROYU AYAĞINIZA GETİRDİK    Yoğun trafikten saatlerce yollarda zaman kaybetmeyin. Pashador'un merkezi konumu ulaşım sorunlarınızı ortadan kaldıracak. Pashador'un toplu taşıma ve diğer ulaşım akslarına yakınlığıyla evden işe giderken yoğun trafiğin olumsuzluklarına maruz kalmayacak; metro ve metrobüs gibi modern ulaşım olanaklarının çok yakınında bulunacaksınız.
Mutlu İnşaat Mes Turkuaz Baumann Teknik
Pashador
Pashador